font büyüklüğüA / A
SSAT Sınav Tarihleri
Standard Test Date Regular Registration Late Registration +$45 Rush Registration +$85 Last Day for Registration 
Sat, Oct 14, 2017 Sat, Sep 23, 2017 Sun, Sep 24, 2017 Sun, Oct 1, 2017 Wed, Oct 11, 2017
Sat, Nov 11, 2017 Sat, Oct 21, 2017 Sun, Oct 22, 2017 Sun, Oct 29, 2017 Wed, Nov 8, 2017
Sat, Dec 9, 2017 Sat, Nov 18, 2017 Sun, Nov 19, 2017 Sun, Nov 26, 2017 Wed, Dec 6, 2017
Sat, Jan 6, 2018 Sat, Dec 16, 2017 Sun, Dec 17, 2017 Sun, Dec 24, 2017 Wed, Jan 3, 2018
Sat, Feb 3, 2018 Sat, Jan 13, 2018 Sun, Jan 14, 2018 Sun, Jan 21, 2018 Wed, Jan 31, 2018
Sat, Mar 3, 2018 Sat, Feb 10, 2018 Sun, Feb 11, 2018 Sun, Feb 18, 2018 Wed, Feb 28, 2018
Sat, Apr 21, 2018 Sat, Mar 31, 2018 Sun, Apr 1, 2018 Sun, Apr 8, 2018 Wed, Apr 18, 2018
Sat, Jun 9, 2018 Sat, May 19, 2018 Sun, May 20, 2018 Sun, May 27, 2018 Wed, June 6, 2018

SSAT Sınav Merkezleri

 

Sınav Yerleri  Adres
CDS Meşrutiyet Cad. No: 11/1 Beyoğlu İstanbul
LMK Consulting Valikonağı Cad. No:94/7 Kat:6 Nişantaşı/İstanbul
Test Hizmetleri Büyükdere Cad. Onur İş Hanı Şişli, İstanbul

 

IELTS-TOEFL-SAT-GMAT-GRE Sınav Hazılık Kurslarında %20 indirim!

>> Devam

IELTS - TOEFL IBT - GMAT - GRE - SAT Deneme Sınavları

>> Devam

Yeni SAT Sınavı Hakkında Öğrenmek İstedikleriniz

>> Devam

Tüm hakları saklıdır © ELI | Tasarım ve programlama | ASYA