font büyüklüğüA / A
GRE Sınav Tarihleri
 
GRE sınavları, Türkiye’ deki yetkili sınav merkezlerinde düzenlenmektedir. Sınav hafta içi çoğu gün ve bazı haftalarda cumartesi günleri saat 09.00’da ve 13.30 'da verilmektedir.
 

Temmuz 2019 itibariyle, İstanbul Sınav Tarihleri:

July 26, 2019 - Friday
July 29, 2019 - Monday
July 30, 2019 - Tuesday
July 31, 2019 - Wednesday
August 02, 2019 - Friday
August 05, 2019 - Monday
August 06, 2019 - Tuesday
August 07, 2019 - Wednesday
August 09, 2019 - Friday
August 20, 2019 - Tuesday
August 21, 2019 - Wednesday
August 23, 2019 - Friday
August 26, 2019 - Monday
August 27, 2019 - Tuesday
August 28, 2019 - Wednesday
August 29, 2019 - Thursday
September 02, 2019 - Monday
September 03, 2019 - Tuesday
September 04, 2019 - Wednesday
September 06, 2019 - Friday
September 09, 2019 - Monday
September 10, 2019 - Tuesday
September 11, 2019 - Wednesday
September 13, 2019 - Friday
September 14, 2019 - Saturday
September 16, 2019 - Monday
September 17, 2019 - Tuesday
September 18, 2019 - Wednesday
September 20, 2019 - Friday
September 23, 2019 - Monday
September 24, 2019 - Tuesday
September 25, 2019 - Wednesday
September 27, 2019 - Friday
September 30, 2019 - Monday
October 01, 2019 - Tuesday
October 02, 2019 - Wednesday
October 05, 2019 - Saturday
October 07, 2019 - Monday
October 08, 2019 - Tuesday
October 09, 2019 - Wednesday
October 11, 2019 - Friday
October 14, 2019 - Monday
October 15, 2019 - Tuesday
October 16, 2019 - Wednesday
October 18, 2019 - Friday
October 21, 2019 - Monday
October 22, 2019 - Tuesday
October 23, 2019 - Wednesday
October 25, 2019 - Friday
October 28, 2019 - Monday
October 30, 2019 - Wednesday
November 01, 2019 - Friday
November 04, 2019 - Monday
November 19, 2019 - Tuesday
December 10, 2019 - Tuesday
December 12, 2019 - Thursday
 
Sınav Merkezi: Test Hizmetleri – Gayrettepe/İstanbul
 
Adaylara tavsiyemiz sınav kayıtlarını en az 2 hafta öncesinden tamamlamalarıdır.
 
Tüm sınav tarihlerini ve güncel müsaitlik durumu görmek için ETS nin sitesinden kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir.

IELTS-TOEFL-SAT-GMAT-GRE Sınav Hazılık Kurslarında %20 indirim!

>> Devam

IELTS - TOEFL IBT - GMAT - GRE - SAT Deneme Sınavları

>> Devam

Yeni SAT Sınavı Hakkında Öğrenmek İstedikleriniz

>> Devam

Tüm hakları saklıdır © ELI | Tasarım ve programlama | ASYA